İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tarz Sahibi Erkekler İçin Kombin Önerileri Nelerdir?

Tarz sahibi erkekler için şimdilerde hem trende uygun hem de şık görünen pek çok modelde kombin seçenekleri vardır.

Son zamanlarda özellikle cool spor tarzlar ön planda yer alıyor. Oversize kesin pantolonlar gömlekler ve tişörtlerin kombini sürekli olarak tercih ediliyor. Bol kesim olan kıyafetler genelde daha cool göründüğü için erkeklerin en çok tercih ettikleri kombinler arasında yer alıyor. Salaş bir pantolon ve üzerine keten bir gömlek tercihi ile alta giyilen krampon tarzı ayakkabılarla tamamlanabilir. Ayrıca sonbahar ve kış koleksiyonunda bu tarz kombinlerin üzerine hırkayı omuza atarak bağlamak da ayrı bir tarz oluşturur.

Tarz Sahibi Erkekler İçin Kombinler Aksesuarlarla Nasıl Tamamlanır?

Tarz sahibi erkekler için kombinleri en şık aksesuarlarla tamamlamak mümkündür. Trençkotlarla ve bol kesim pantolonlarla yapılan kombinlerde atkı ile tamamlamak doğru olur. Örgü şeklinde örülmüş bir atkı ile bu kombinleri tamamlayarak daha tarz görünebilirsiniz. Ayrıca özellikle şimdilerde yeniden trend olan kemik gözlüklerde bu tarz kombinlerle uyum içerisinde olur. Bir yandan omuza atılan örgü şeklindeki hırkaları ön kısma bağlayarak tamamlamak kombinlerde oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkarır.

Tarz Sahibi Erkekler İçin Kombinlerde Uyumlu Parçalar Nasıl Seçilir?

Tarz erkekler kombin seçimi yaparken uyumlu parçaları seçmek için belli başlı noktalara dikkat edebilir. Kış ve sonbahar mevsimlerinde renk tonlarında özellikle haki vizon ve kahve tonları ön plana çıkar. Keten kahve tonlarında bir pantolon ve üzerine alınabilecek salaş kesim keten krem tonlarda bir gömlek hoş bir kombin ortaya çıkarır. Bu şekilde krem ve bej tonlarının altına koyu kahve tonlarında ayakkabılar tercih edilebilir. Ayrıca sonbahar mevsimlerinde sık tercih edilen trençkotlarla bu kombinler tamamlanabilir. Trençkot tercihi yaparken genellikle çift düğmeli bel Kemerli ve ayaklara kadar uzanan trençkotlar tercih edilebilir. Bu şekilde çok daha tarz ve cool bir görünüm ortaya çıkar.

Tarz Sahibi Erkekler İçin Kaliteli Görünüm Nasıl Sağlanır?

Doğru kombinleri ve seçimleri yapmak önemlidir. Fakat bu kombinlerin kaliteli görünmesini sağlamak da önemli bir detaydır. Keten kumaş ya da kot gibi bütün kumaşlarda dokunun kaliteli olmasına ve görüntüsünün tarz olmasına dikkat etmekte yarar var. Ayrıca bu tarz kombinleri daha kaliteli gösterebilmek için şık bir saat ya da farklı bir aksesuarla tamamlamak da doğru olur. Pantolon giyildiyse eğer buna uygun spor görüntüde bir kemerle tamamlamak yine kombini daha detaylı ve hoş gösterir. Bu şekilde bazı ufak aksesuar detayları ile kombin daha şık bir hal alır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın