İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Midi Boy Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Midi boy elbiseler şimdilerde en trend kıyafetler arasında yer alıyor. Bu tarzda ve boyda elbiseleri pek çok farklı şekilde kombinlemek mümkündür.Klasik şekilde kombinlenme yapılacaksa eğer elbisenin altına siyah ultra ince bir çorap giyerek altına stiletto ayakkabı tercih edilebilir. Baget bir çanta ile bu kombin tamamlanır. Eğer spor tarzda biri kombin yapılacaksa mide boy elbiselerinin altına postal tarzı botlar giyerek de tamamlayabilirsiniz. Kısa boyu da deri bir ceket ve deri sırt çantası alarak bu kombini spor şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca elbiseyi daha farklı bir görüntüye ulaştırmak isterseniz eğer midi elbisenin üzerine boğazlı bir crop kazak giyerek kış mevsimine uyarlayabilirsiniz.

Midi Boy Elbiselerde Hangi Modeller Tercih Edilir?

Midi boy elbiseleri tercih ederken şimdilerde özellikle fitilli modeller ön plana çıkıyor. Fitili ve esnek kumaşta olan mide elbiseler hem trend hem de tarz görüntüsü ile dikkat çekiyor. Daha klasik model tercih eden kişiler midi boy elbiselerden tok kumaşta bir model tercih edebilir. Bir yandan bu midi boylarda kış mevsimine uygun bir tercih yapılacaksa triko tarzda olan elbiseler tercih edilebilir. Böylelikle kışın hem rahat hem de tarz olabilmek mümkün olur.

Midi Boy Elbiselerde Trend Renkler Hangileridir?

Şimdilerde midi boy elbiselerde özellikle kahve, krem, bej, vizon ve bordo tonlar ön plana çıkıyor. Aynı zamanda klasik sevenler için düz siyah renkli olan midi boy elbiseler de her zaman Trend olmaya devam ediyor. Bu tarz renkleri tercih ederek hem sonbahar hem kış mevsiminde tercih edebilir aynı zamanda kalın şekilde kombinleyerek rahatlıkla giyebilirsiniz.Bir yandan mide elbiselerde tüm renkler her zaman hem spor hem klasik şekilde kombinlenebilir.

Midi Elbiselerde Gece Kombini Nasıl Yapılır?

Tarzını her zaman koruyan midi elbiselerde abiye şeklinde de tercih yapılabilir. Şimdilerde özellikle deri kumaşta ve vücuda yapışan mide elbiseler ön plana çıkıyor. Bu elbiseyi klasik taşlı ayakkabılarla kombinleyerek akşam davetlerinde yer alabilirsiniz. Ayrıca mide elbiselerde hem uzun kollu hem kolsuz, saten modelde pek çok abiye seçeneği mevcuttur. Her biri ışıklığınızı ön planda tutmaya yardımcı olur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın