İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sporcu Sütyeni Nasıl Giyilir?

Doğal olarak herkes trendin gerisinde kalmamak ister. Modaya uygun olmak her zaman güzeldir. Özellikle son sezon modalarında yer alan bralet ve sporcu sütyeni parçaları çok popüler. Modayı yakalamak isteyenler, sporcu sütyeni nasıl giyilir? Sorusunu sıklıkla araştırmaktadır. Bir sporcu sutyenini üst olarak nasıl giyeceğinizi öğrenmek de gardırobunuzu büyütmenin pratik bir yolu olabilir. Kıyafetin nasıl bir araya getirileceği çok önemlidir.

Sporcu sutyeni; sağlam destek, tam hareket aralığı ve iş sonrası egzersiziniz için sorunsuz bir şekilde spor kıyafetlerine geçiştir. Sporcu sutyenleri çok sayıda moda desen, baskı ve parlak renklere sahiptir. Ve onları herhangi bir kıyafeti star yapmak için doğal vurgular haline getirir. Şık bir profil oluşturmak için dar bir gömleğin altına, düğmeler açık şekilde kombinlenebilir. Görünümü sokak modasına uygun tutmak için tayt ve transparan bir üst ile de tercih edebilirsiniz.

Sporcu Sütyeni Kombin Önerileri Nelerdir?

Bir spor sutyeninin üst olarak nasıl giyileceği konusunda en iyi etkiyi elde etmek için renk seçimi önemlidir. Diğer parçaları siyah, bej veya lacivert gibi nötr renkler seçin ve ardından renkli bir sporcu sutyeni ile vurgulayın.

Blazer, sporcu sütyeni nasıl giyilir? Sorusunun belki de en şık karşılığıdır. İş ceketinizin altına bir sporcu sutyeni giyerek profesyonellikle sokak stilini vurgulayın. Blazer içine sporcu sütyeni ve skinny Jean pantolon, stilettolar ile mükemmel bir şıklık elde edebilirsiniz.

Zıt renkler her zaman en iyi sonucu verir. Lacivert bir ceketiniz varsa, onu turuncu veya sarı bir sporcu sutyeni ile tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda, daha koyu bir destek, parlak renkli bir blazerin tonunu azaltabilmektedir. Büyük logolu sporcu sütyenleri, spor ve feminen tarzın nihai karışımı olabilir.

Sporcu Sütyeni Seçiminde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Çok amaçlı giysiler her zaman tatmin edicidir. Tıpkı gömlek ile sporcu sütyeni giyerek etkisini daha da katlamak gibi. Sporcu sütyenlerinden dantelli modellere ve klasik modellere kadar farklı sütyen modelleri bulunmaktadır. Üst olarak sporcu sutyeni giymenin püf noktası: katmanlamaktır. Rahat bir görünüm için mom Jean üzerine sporcu sütyen ve sneakerler ile spor-şık olun. Bunların dışında bir sporcu sütyeni alırken ve kombinlerken, şu gibi noktalara dikkat etmek gerekir:

  • Kalın, opak, şeffaf olmayan kumaşlar seçerseniz, kombin parçalarınızı buna göre sonbahara uygun seçin.
  • Naylon sütyenlerden kaçının.
  • Göğüsleriniz yeterince desteklendiğini hissediyorsa kısa ve ince askılı sporcu sütyeni idealdir.
  • Göğüslerin altında biraz daha fazla korumaya ihtiyacınız varsa uzun ve kalın askılı sporcu sütyenlerini seçmelisiniz.
  • Göğüslerin üzerinde daha fazla koruma için üstü yüksek modelleri seçebilirsiniz.

Herkes üst olarak sporcu sütyenini kombinleyebilir. Sporcu sütyenleri, biraz daha maceracı olursanız maksimuma çıkarabileceğiniz çok işlevli bir giysidir. Farklı durumlar için farklı görünümler oluşturmak için gardırobunuzdaki diğer parçalar ile kolayca eşleştirilebilirler. Bir sporcu sutyeni üst olarak nasıl giyilir sorusu, ilk başta göz korkutucu olabilir. Ancak bu görünümü yakalamanın anahtarı güvendir. Kendinizi iyi hissettiğinizde, giydiğiniz her şey içinizdeki ışıltıyı yayar.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın