İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Davetlerde Göz Kamaştıracak Kombin Önerileri Nelerdir?

Düğün, nişan, doğum günü ya da yıl dönümü hangi özel gün olursa olsun dikkat çekici bir kombin yapmak istemez misin? Özellikle göz kamaştırıcı olmanın, tüm gözleri daima üzerinize çevirmenin zamanı bu değil mi? Bazı zamanlarda gideceğiniz özel davetlerde ya da kutlamalarda, şıklığınız ile göz kamaştırıp gecenin de parlayan yıldızı olmak, sezonun en bilinen abiye elbise modelleri ile nefes kesen bir kombin yapmak eşsiz bir görünüm sağlayacaktır. Peki davetlerde göz kamaştıracak kombin önerileri nelerdir? Sorusuna bağlı olarak kusursuz bir görünümün anahtarı nedir? Gelin bakalım;

Özel Davetler İçin Kombin Önerileri Nelerdir?

Herhangi bir davete katılırken o davetin gerektirdiği ölçüde bir stile sahip olmak gerekir. Çünkü davetlerde ilk sırıtan kişi siz olursunuz. Buna engel olmak için de giydiğiniz kıyafet kullandığınız saç tipi ya da sürdüğünüz parfümün bile etkisi olur. Peki özel davetler için kombin önerileri nelerdir?

  • Bazı zamanlarda abiye elbiseler yalnızca gece giyilebilecek elbiseler olarak ele alınsa da burada kullanacağınız aksesuar ve parçalar ile beraber gündüz davetini şık bir şekilde aradan çıkarıp göz kamaştırıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Özel bir davette giyeceğiniz belden kemerli boyfriend ceketler ile çok farklı bir şıklığa ulaşabilirsiniz.
  • Özel davetlerde ise sadeliği daha fazla ön planda çıkararak odak noktasını bu kısma çekmek istediğiniz aksesuarlar ile patlatabilirsiniz. Özellikle modern çizgilerde daha sade yapıya sahip bir koyu renk davet elbisesi küçük bir çanta ile farklı bir görünüm kazanabilirsiniz.
  • Belinize tam olan ve daha fit bir dış görünüm sağlayan kloş elbiseler de detaylara odak noktasın çekmektedir. Aynı zamanda parlak taşlar ile donanmış bir elbiseye eklenen tüyler sayesinde daha modern bir görünüm elde edeceksiniz.

Erkekler İçin Özel Davetlerde Göz Kamaştırmanın Yolları Nelerdir?

Özel günlerde kıyafet seçiminde klasik model giyim tarzı dışına çıkmak isteyen erkekler için erkek özel davet kombinleri arayışı içine girmektedir. Buna bağlı olarak bakımlı ve özenli erkekler vardır ki her davet durumunda ayrı bir erkek düğün kombini hazırlamaktadır. Brazer ceket keten pantolon erkek düğün kombini: Son zamanların en çok tercih edilen özel gün kombini ile keten pantolon ve farklı renklerde brazer ceketleri harmanlayabilirsiniz. Askılı pantolon gömlek erkek düğün kombin: Açık renk gömlek ile koyu renk askılı pantolon uyumu sayesinde dikkat çekici bir görünüm elde edeceksiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın